Вік сестри і брата разом становить 28 років. Якщо вік кожного збільшити вдвічі, то отриманий вік

сестри буде більший за отриманий вік брата на 4 роки. СРОЧНО КР ДАЮ 60 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гридин Артём.

Ответ:Отже, вік сестри дорівнює 15 рокам, а вік брата дорівнює 13 рокам.

Объяснение:

Нехай вік сестри буде позначено як x, а вік брата як y. За умовою задачі, вони разом становлять 28 років:

x + y = 28

Також за умовою задачі, якщо вік кожного збільшити вдвічі, то отриманий вік сестри буде більший за отриманий вік брата на 4 роки:

2x = 2y + 4

Можна спочатку розв'язати перше рівняння відносно x:

x = 28 - y

Після цього можна підставити це значення в друге рівняння і розв'язати його відносно y:

2(28 - y) = 2y + 4

56 - 2y = 2y + 4

56 - 4 = 4y

52 = 4y

y = 13

Тепер можна підставити значення y у перше рівняння і знайти значення x:

x + y = 28

x + 13 = 28

x = 15