Дуже потрібно зараз, якщо х1=0,5 та х2=-7-корені квадратного тричлена 2x ²+ 13x - 7 то його можна

розкласти на множники так: a) 13(x-0,5)(x+7) б) 13(x+0,5)(x-7) B) 2(x -0,5)(x+7) Г) 13(x+0,5)(x-7) д) -7(x + 0,5)(х-7)

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Илья.

ах²+bх+с=а(х-х1)(х-х2), де х1, х2 - корені квадратного тричлена

Якщо х1=0,5 та х2=-7, то 2x ²+ 13x - 7 = 2(x-0,5)(x+7)

Відповідь: B) 2(x-0,5)(x+7)

Отвечает Адамайтись Януш.

Для цього скористаємо формулу розклада тричленів: a(x-x1)*(x-x2), де x1; x2 - корні рівняння.

2x²+13x-7

a=2, b=13, x=-7

x1=0,5

x2=-7

Підставимо необхідні значення в формулу a*(x-x1)*(x-x2)

2x²+13x-7=2*(x-0,5)*(x-(-7))=2*(x-0,5)*(x+7)

Відповідь: В) 2(x-0,5)(x+7)

Але, ми можемо вннсти 2 в многочлен (x-0,5). Тому отримаємо: (2x-1)*(x+7). Це також правильна відповідь, але в твоїх варіантах відповідей її нема.