Чи є розв'язком рівняння 3х - 2y = 10 пара чисел​


Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Віка.

Ответ:

Рівняння 3x - 2y = 10 є рівнянням прямої у декартовій системі координат, де x та y є координатами точок на цій прямій. Якщо дано певну пару чисел (a,b), ми можемо перевірити, чи належить вона цій прямій, підставивши ці числа у рівняння та перевіривши, чи воно буде правильним твердженням.

Наприклад, якщо ми маємо пару чисел (2, 8), то:

3x - 2y = 10

3(2) - 2(8) = 10

6 - 16 = 10

Отже, це твердження неправильне. Це означає, що точка з координатами (2, 8) не лежить на прямій 3x - 2y = 10.

Отже, не будь-яка пара чисел є розв'язком цього рівняння. Для того, щоб знайти розв'язки, необхідно знайти усі можливі значення x та y, які задовольняють це рівняння. Для цього можна, наприклад, виразити одну змінну через іншу та підставити значення для знайденої змінної, щоб знайти значення іншої змінної.