У шухляді 6 синіх ручок, 10 чорних і 4 зелені ручки. З неї навмання беруть одну. Яка ймовірність

того, що вона буде: 1) чорною; 2) не синьою?

Ответы на вопрос

Отвечает Троянов Илья.

Відповідь:

1.10/20=1/2 зверху кількість позитивних варіантів знизу кількість всіх варіантів

2.14/20=7/10 тут теж саме

Пояснення: