У шухляді 7 білих кульок,5 чорних і зелені кульки.З неї навмання беруть одну кульку.Яка ймовірність

того, що вона буде:1) чорною 2) не зеленою?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.

Ответ:

1) чорна

5/15=1/3=~0,3

2)не зеленою

12/15= 4/5=0,8

Объяснение:

15-сума всіх кульок