Знайдіть нулі функції у = ( х^2 - 3х - 10) /(х+2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Белосветов Архип.

Відповідь: Щоб знайти нулі функції у = (х² - 3х - 10)/(х + 2), потрібно прирівняти функцію до нуля і розв'язати отримане рівняння.

(х² - 3х - 10)/(х + 2) = 0

Спочатку спробуємо спростити чисельник функції:

х² - 3х - 10 = 0

Тепер ми маємо квадратне рівняння. Щоб знайти його нулі, можемо застосувати формулу дискримінанту:

Дискримінант (D) = (-3)² - 4 * 1 * (-10)

D = 9 + 40

D = 49

Дискримінант дорівнює 49.

Тепер застосуємо формули для знаходження нулів квадратного рівняння:

х₁ = (-(-3) + √49) / (2 * 1)

х₁ = (3 + 7) / 2

х₁ = 10 / 2

х₁ = 5

х₂ = (-(-3) - √49) / (2 * 1)

х₂ = (3 - 7) / 2

х₂ = -4 / 2

х₂ = -2

Отже, нулі функції у = (х² - 3х - 10)/(х + 2) дорівнюють х₁ = 5 та х₂ = -2.

Пояснення: