Встановіть відповідність між рівняннями та їх коренями: 1) (3x-4)-(x-1)=1 2) x-x(4+x)=8 3) x+2x=0

A) 0:2 Б) -2 B)2 Г) 0;-2.

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Богдан.

Відповідь:

1)В

2) Не існує кореня

3) Корінь рівняння 0

Пояснення:

1)
(3x-4)-(x-1)=1

3x-4-x+1=1

2x-3=1

2x=4

x=2

2)

x-x(4+x)=8

x-4x-x^2=8

-3x-x^2=8

x^2+3x+8=0

D=b^2-4ac=9-32=-24 - коренів не існує
3)

x+2x=0

3x=0

x=0

(Якщо ви мали на увазі x+2=0,  то корінь -2 (Б))