Знайди точку перетину графіків, заданих формулами y = 1,5x і 2y + 2x = 26


Ответы на вопрос

Отвечает Петин Ваня.

Ответ:

Щоб знайти точку перетину графіків, потрібно знайти значення x та y, при яких обидва рівняння будуть виконуватися одночасно.

Маємо два рівняння:

y = 1.5x

2y + 2x = 26

Ми можемо підставити вираз для y з першого рівняння в друге рівняння:

2(1.5x) + 2x = 26

Розкриємо дужки та скоротимо:

3x + 2x = 26

5x = 26

Розділимо обидві частини на 5:

x = 26 / 5

x = 5.2

Тепер, підставимо отримане значення x в перше рівняння, щоб знайти значення y:

y = 1.5 * 5.2

y = 7.8

Таким чином, точка перетину графіків заданих формулами y = 1.5x і 2y + 2x = 26 має координати (5.2, 7.8).