Знайди точку перетину графіків, заданих формулами 9x+2y=83 і y=−2,5x без побудови.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.

Треба розв'язати систему цих рівнянь

9x+2y=83

y=−2,5x

Підставимо друге рівняння в перше, і розв'яжемо перше рівняння

9x+2*(-2,5х)=83

9х-5х=83

4х=83

х=20,75

Підставимо в друге рівняння

y=-2,5 * 20,75 = -51,875

Відповідь: (20,75; -51,875)