На графіку рівняння 3х-5y=1 взято точку з абсцисою 2. Яка ордината цієї точки


Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Иван.

Щоб знайти ординату точки, що відповідає абсцисі 2 на графіку рівняння 3x - 5y = 1, потрібно підставити x = 2 у рівняння і розв'язати його відносно y.

Почнемо з рівняння 3x - 5y = 1:

3x - 5y = 1

Підставимо x = 2:

3(2) - 5y = 1

6 - 5y = 1

Віднімемо 6 від обох сторін:

-5y = -5

Поділимо обидві сторони на -5:

y = 1

Таким чином, ордината точки, що відповідає абсцисі 2 на графіку рівняння 3x - 5y = 1, дорівнює 1.