На графіку рівняння 3x+4y =7 взято точку з абсцисою 5. знайдіть ординату цієї точки відповідь​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ: 3*5+4*у=7 или 4*у=7-15=-8 или у=-2.

Объяснение: