На графіку рівняння 3х - 5у = 6,2 взято точку з абсцисою 0,4. Яка ордината цієї точки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаганбетова Фатима.

Ответ:

ордината = -1

Объяснение:

3x - 5y = 6,2

3•0,4 - 5y = 6,2

-5y = 6,2 - 1,2

-5y = 5

y=5:-5

y= -1