4(x+4)+9(x-4)=3(x-1)+4(x-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

Розкриваємо дужки та складаємо подібні доданки:

4x + 16 + 9x - 36 = 3x - 3 + 4x - 28

Збираємо всі x разом та всі числа разом:

13x - 20 = 7x - 31

Переносимо всі x на одну сторону, а всі числа на іншу:

13x - 7x = -31 + 20

Розв'язуємо рівняння:

6x = -11

Отримуємо розв'язок:

x = -11/6