Із двох пунктів, відстань між якими 20 км, вийшли 64 одночасно назустріч один одному два пішоходи,

які зустрі лися через 2 год після свого виходу. Якби перший пішохід вийшов на 1 год раніше від другого, то їхня зустріч від булася 6 через 2 год 24 хв після виходу першого пішохода. З якою швидкістю йшов перший пішохід? Даю 50 баллов!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Ответ:

1. Позначимо швидкість першого пішохода як х, а другого - як у.

2. За формулою швидкість = відстань / час, складемо систему рівнянь:

- (x + y) * 2 = 20 (відстань, яку пройшли пішоходи за 2 години)

- (x * 3 + y * 2) = 20 (відстань, яку пройшов перший пішохід за 3 години, і другий - за 2 години)

3. Розв'язуємо систему рівнянь методом заміни або додавання:

- з першого рівняння виразимо y: y = 10 - x

- підставимо в друге рівняння: x * 3 + (10 - x) * 2 = 20

- розв'язуємо рівняння: x = 4

4. Отже, швидкість першого пішохода дорівнює 4 км/год.