Немає відповіді 11.Звільніться від ірраціональності в знаменнику дріб:16/ √5+√3​


Ответы на вопрос

Отвечает Молькова Валерия.

Объяснение:

 \frac{16}{ \sqrt{5} +  \sqrt{3}  }  =  \frac{16( \sqrt{5}  -  \sqrt{3}) }{( \sqrt{5}  +  \sqrt{3})( \sqrt{5}  -  \sqrt{3} ) }  =  \frac{16( \sqrt{5}  -  \sqrt{3}) }{5 - 3}  =  \frac{16( \sqrt{5}  -  \sqrt{3} )}{2}  = 8( \sqrt{5}  -  \sqrt{3} )