Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу в чисельнику 8, в знаменнику- корінь з 7 +1.

Терміново!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

8/(-√7+1)= 8/(1-√7)=     8/(1-√7) * (1+√7)/(1+√7)=

=8(1+√7)/ (1-√7)(1+√7)=(8+8√7)/ (1-7) = (8+8√7)/-6 =

=- (4+4√7) /3