-64a²+4ab-одна шістнадцятаb² якщо а=2 b=20,і ще один 2¹⁶×5¹⁶-8-(10⁸+3)(10⁸-3)​ даю 45 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Большедворская Лера.

Ответ:

Я розумію, що ви просите обчислити значення двох виразів. Давайте почнемо:

-64a²+4ab-одна шістнадцятаb², якщо а=2, b=20:

Підставляємо значення а та b в формулу і обчислюємо:

-64a²+4ab-одна шістнадцятаb² = -642² + 4220 - 1/1620² = -256 + 160 - 25 = -121

Отже, вираз -64a²+4ab-одна шістнадцятаb² при а=2 та b=20 дорівнює -121.

2¹⁶×5¹⁶-8-(10⁸+3)(10⁸-3):

Спочатку ми можемо розкрити дужки, використовуючи формулу різниці квадратів: a² - b² = (a+b)(a-b)

(10⁸+3)(10⁸-3) = 10¹⁶ - 9

Підставляємо отриманий вираз:

2¹⁶×5¹⁶ - 8 - (10⁸+3)(10⁸-3) = 2¹⁶×5¹⁶ - 8 - (10¹⁶ - 9) = 2¹⁶×5¹⁶ - 10¹⁶ + 1

Тепер ми можемо спростити останні два доданки:

2¹⁶×5¹⁶ - 10¹⁶ + 1 = (5¹⁶)² - (10¹⁶) + 1 = 2.5²⁶ - 10¹⁶ + 1 = 6.7108864 × 10¹⁹

Отже, вираз 2¹⁶×5¹⁶-8-(10⁸+3)(10⁸-3) дорівнює 6.7108864 × 10¹⁹.

Объяснение: