Функцію задано формулою y=x²-3. Знайдіть значення y , якщо : 1.) х = 5 2. ) х = - 4 3.) x= 0,1 4.)

х = 0 Допоможіть будь ласка!!!дуже срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Шляпникова Виктория.

Ответ:

Застосовуючи формулу, задану для функції, ми можемо знайти значення функції для кожного заданого значення x:

Якщо x = 5, то:

y = x² - 3 = 5² - 3 = 22

Отже, при x = 5, значення функції дорівнює y = 22.

Якщо x = -4, то:

y = x² - 3 = (-4)² - 3 = 13

Отже, при x = -4, значення функції дорівнює y = 13.

Якщо x = 0.1, то:

y = x² - 3 = (0.1)² - 3 = -2.99

Отже, при x = 0.1, значення функції дорівнює y = -2.99.

Якщо x = 0, то:

y = x² - 3 = 0² - 3 = -3

Отже, при x = 0, значення функції дорівнює y = -3.

Отже, значення функції при заданих значеннях x є наступними: y = 22 при x = 5, y = 13 при x = -4, y = -2.99 при x = 0.1, y = -3 при x = 0.

Объяснение: