Семен додав усі цілі числа від 1995 до 2021 і поділив отриману суму на 27. Чому дорівнює число,

яке він отримав? є наступні варіанти відповідей: -2007 -2008 -2009 - 2005 - 2006

Ответы на вопрос

Отвечает Чепига Максим.

Ответ:

Відповідь: 2008.

Объяснение:

Знайдемо суму цілих чисел від 1995 до 2021 за формулою:

S = (a1 + an) * n / 2,

де a1 - перше число послідовності (у нашому випадку 1995), an - останнє число послідовності (у нашому випадку 2021), n - кількість чисел у послідовності.

Отже, S = (1995 + 2021) * 27 / 2 = 54231.

Тепер поділимо отриману суму на 27:

54231 / 27 = 2008.

Отже, Семен отримав число 2008.

Відповідь: 2008.