Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз x²+14x-16​


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Даниил.

Ответ:

Объяснение:

x²+14x-16=0

Δ=196+64=260

√Δ=2√65

x1=(-14-2√65)/2=  -7-√65     найменше значення змінної х

x2=(-14+2√65)/2=-7+√65