На клумбі зацвіли 5 червоних троянд і 10 жовтих . Яка ймовірність того , що навмання зрізана квітка

для букета буде червона? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА , СРОЧНО !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Касаткин Кирилл.

Объяснение:

5 / (5 + 10) = 5/15 = 1/3 (одна третя)