Знайдіть суму шести перших членів геометричної прогресії(bn),якщо:(bn):-2;4;-8;...


Ответы на вопрос

Отвечает Бухтоярова Лена.

Ответ: -2+4-8+16-32+64=84-42=42. Всё просто.

Объяснение: