Розв'язати систему рінянь методом додавання 2х-3у=8 5х+2у=1


Ответы на вопрос

Отвечает Курмангали Диана.

Ответ: x=1 ; y=-2

\left \{ {{2x - 3y = 8 \:  \: | \times 2 } \atop {5x + 2y = 1 \:  \:  | \times 3 }} \right.   \\  \\ \left \{ {{4x - 6y = 16} \atop {15x + 6y = 3}} \right.  +  \\ 19x = 19 \\ x = 1 \\  \\ 5x + 2y = 1 \\  5 \times 1 + 2y = 1 \\ 5 + 2y = 1 \\ 2y =  - 4 \\

y =  - 2