Довжина прямокутника на 5см більша від ширини, а його площа дорівнює 36. Знайти сторони

прямокутника допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Вильдан Кириллов.

Відповідь:

9 см, 4 см

Пояснення:

а=х - довжина
b=x-5 - ширина
S=a*b=x*(x-5)=36 - площа

x*(x-5)=36
х²-5х-36=0

х₁=9
х₂= -4 (зайвий корінь, бо від'ємне число)
а=9
в=9-5=4