Одна зі сторін прямокутника на 6 см менша за другу, а площа прямокутника дорівнює 247 см2. Знайдіть

його периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Нехай менша сторона = х,
а друга = (х+6)

Р (прямокутника) = 2 (а+ в)

48 = 2 ( 2х + 6)

( 2х + 6) = 48/2

( 2х + 6) = 24

2х + 6 = 24

2х = 24 - 6 = 18

х = 18 / 2 = 9 см.

менша сторона = 9 см, а більша = 9+6 = 15 см.

Объяснение: