Знайдіть суму семи перших членів арифметичної прогресії (а,), якщо a1 = 2; d = -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Алаш Нуртлеп.

\displaystyle\bf\\a_{1} =2\\\\d=-3\\\\\\S_{7} =\frac{2a_{1} +6d}{2} \cdot 7=(a_{1} +3d)\cdot 7=\Big[2+3\cdot(-3)\Big]\cdot 7=(2-9)\cdot 7=\\\\\\=-7\cdot 7=-49\\\\\\Otvet:  \ S_{7} =-49