Знайти суму перших семи членів арефметичної прогресії, якщо а1=3, а7=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Бригадина Кристина.

Ответ:

S7 = -10.5

Объяснение:

sn =  \frac{a1 + an}{2}  \times n

s7 =  \frac{3 + ( - 6)}{2}  \times 7 = ( - 1.5) \times 7 =  - 10.5