ПОМОГИТЕЕЕЕЕ!!!! СРОЧНОО! Довжина прямокутника на 6 см більша, ніж ширина, а периметр дорівнює 32

см. Знайдіть ширину прямокутника Виберіть одну відповідь: 16 см 5 см 10 см 11 см

Ответы на вопрос

Отвечает Логачева Полина.
P=2a+2b
(a - ширина, b - довжина)
Нехай ширина прямокутника x см, а довжина (x+6) см. Так як периметр дорівнює 32 см, то маємо рівняння
32=2x+2(x+6)
Розкриваємо дужки
2x+2x+12=32
4x=32-12
4x=20
x=20/4
x=5
Отже, ширина = 5 см, а довжина = 11 см
Відповідь: 5 см