На прямій, що є графіком рівняння x-2y=1, вибрали точку з ординатою 1. Знайдіть абсцису цієї точки.


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Марина.

Ответ:

3

Объяснение:

нехай вибрана точка має координати (a;b)

тоді за умовою маємо

a-2b=1; (точка А належить графіку прямої)

b=1 (ордината точки дорівнює 1)

a-2*1=1; a-2=1; a=1+2; a=3

(абсциса вибраної точки х=3)