На графіку рівняння 2х + 3у = 6 взято точку з ординатою 4. Знайдіть абсцису цієї точки.


Ответы на вопрос

Отвечает Олійник Саша.

Ответ: 2*х+3*4=6⇒х=(6-12)/2=-3.

Объяснение: