На графіку рівняння 4х + 5у=7 узято точку з ординатою 3. Знайти абсцису цієї точки​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ислам.

Відповідь:

5.5

Пояснення:

4х-5*3=7

4х=22

х=22/4

х=11/2

х=5.5

Отвечает Комната Соляная.
Для боротьби з глобальним потеплінням і збереження навколишнього середовища можна вживати таких заходів:

1. Скорочення викидів парникових газів, таких як вуглекислий газ, метан і діоксид азоту, шляхом переходу на більш ефективні і екологічно чисті технології виробництва і використання енергії.

2. Збільшення частки відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна, вітрова та гідроенергія.

3. Скорочення використання нафтопродуктів і перехід на альтернативні види палива, такі як електрика, водень і біопаливо.

4. Скорочення споживання ресурсів шляхом поліпшення ефективності використання води, енергії та інших ресурсів.

5. Підвищення обізнаності громадськості про проблеми глобального потепління та необхідність збереження навколишнього середовища.

Щоб знайти абсцису точки на графіку рівняння 4х + 5у = 7 з ординатою 3, необхідно підставити значення ординати в рівняння і вирішити його щодо абсциси:

4х + 5 * 3 = 7

4х + 15 = 7

4x = -8

х = -2

Таким чином, абсциса точки дорівнює -2.