Із двох міст відстань між якими 56км, одночасно виїхали два велосипедисти назустріч один одному і

зустрілись через 2год після початку руху. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо що перший велосипедист за 3год проїхав на 19км більше, ніж другий за 2год. Треба розв'язати системою

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Відповідь:

Скорость первого х км/час скорость второго y км/час

Система уравнений

52 : 2 = х + y

3x - 18 = 2y

Решение

х + y = 26

x = 26 - y

3( 26 - y ) - 18 = 2y

78 - 3y - 18 = 2y

5y = 60

y = 12 ( км/час ) скорость второго

х = 26 - 12 = 14 ( км/час ) скорость первого

Ответ 14 км/час ; 12 км/час

Пояснення: