З двох міст, відстань між якими 52км, одночасно на зустріч один одному виїхали два велосипедисти і

зустрілися через 2 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста, якщо відомо, що перший велосипедист проїжджає за 3год на 18км більше ніж другий - за 2 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сладовникова Ирина.

Швидкість першого велосипедиста - x, тоді швидкість другого - y,а швидкість зближення буде

x+y=52:2

Складаємо рівняння:

x+y=26 x=26-y

3x-2y=18 3(26-y)-2y=18

78-3y-26=18

5y=60

y=12

Швидкість другого велосипедиста становила 12 км/год, а швидкість першого велосипедиста була

26-12=14 км/год

Відповідь: 12 км/год, 14км/год