Людина забула пін-код свого мобільного телефону, який складається з 4 цифр. Проте людина пам'ятає,

що всі цифру коду різні. Яка ймовірність того, що навмання набрані 4 цифри будуть правильними?

Ответы на вопрос

Отвечает Греков Егор.
4*10=40*10=400 ось відповідь напевно