Графік функції y=kx+b перетинає осі координат у точках А(0;2) і В (-3;0). Знайдіть значення k i b​


Ответы на вопрос

Отвечает Чингин Никита.

Ответ:к=2/3,  b=2

Объяснение:

y=kx+b,  подставляем  (0;2),   2=k*0+b,  b=2,

подставляем  (-3;0),  0=-3k+2,  3k=2,  k=2/3,

y=2/3 *x +2,  получили уравнение прямой