Запишіть три перших члени геометричної прогресії, у якої b1=3;q=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Таня.

Ответ:

Объяснение:

b 1 = 3

b 2 = 3*4 = 12

b 3 = 12*4 = 48