Під час спільного вечірнього перегляду телесеріалу дідусь засинає з імовірністю 0,5, а бабуся - з

імовірністю 0.2. Додивитися серiю до кінця їм може завадити лише сон. Яка ймовірність того, що хоча б дiдусь чи бабуся додивиться цю серію до кiнця?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильковская Мария.

Ответ:

0,65

Объяснение:

1-0,5=0,5

1-0,2=0,8

0,8+0,5=1,3

1,3:2=0,65