На одній із ділянок було в три рази більше кущів смородини ніж на другій. Після того як із першої

ділянки пересадили на другу 8 кущів смородини, то на обох ділянках кущів смородини стало порівну. Скільки кущів смородини росло на кожній ділянці ?

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Валерия.
Ответ:

Объяснение:
Нехай на першій ділянці було 3х
А на другій х
Коли з першої пересадили на другу .
То х+8
Рівняння: 3х=х+8
3х-х=8
2х=8
Х=4 - на другій ділянці
4*3=12 - на першій ділянці