На першій ділянці втричі більше кущів малини, ніж на другій. Коли з першої ділянки пересадили 6

кущів на другу, то на обох ділянках кущів стало порівну. Скільки кущів було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынбаева Айнур.

Объяснение:

х- кущі на 2 ділянці 3х - кущі на 1 ділянці

3х-6=х+6

2х=12

х=12/2=6 кущів на 2 ділянці

6х3=18 кущів на 1 ділянці