СРОЧНО!!! Даю 20 баллов!!! ПОЖАЙЛУСТА!!!На першій ділянці було у 3 рази більше кущів малини,ніж

на другій. Коли з першої ділянки пересадили 30 кущів на другу, то на першій стало на 10 кущів більше,ніж на другій. Скільки кущів було на кожній ділянці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чураев Пётр.

Ответ:

на второй было х кустов, на первой 3х, стало: (3х-10)= 2*(х+10), решаем 3х-10= 2х+20, х=30 кустов было на первой