Спростіть вираз: -3,6a²b²×(-5a⁴b⁵)×(-2a²b)


Ответы на вопрос

Отвечает Черниш Андрій.

Ответ:

-3,6a²b²×(-5a⁴b⁵)×(-2a²b) =  - 36 {a}^{8}  {b}^{8}

Будь ласка, якщо не складно поставити позначку "краща відповідь". Велике спасибі!

Объяснение:

-3,6a²b²×(-5a⁴b⁵)×(-2a²b) =  - 3 .6 {a}^{2}  {b}^{2}   \times 10 {a}^{4 + 2}{b}^{5 + 1} =  - 3.6 {a}^{2}  {b }^{2}  \times 10 {a}^{6}  {b}^{6}  =  - 36 {a}^{2 + 6} {b}^{2   + 6}  =  - 36 {a}^{8}  {b}^{8}

Будь ласка, якщо не складно поставити позначку "краща відповідь". Велике спасибі!

Отвечает Свириденко Мария.

Ответ:

Объяснение:

Щоб спростити вираз -3,6a²b²×(-5a⁴b⁵)×(-2a²b), ми скористаємося правилами степенів і помножимо коефіцієнти та об’єднаємо однакові доданки.

Спочатку помножимо коефіцієнти: -3,6 × -5 × -2 = 36

Тепер давайте помножимо змінні з однаковою основою (a і b), додавши їхні показники: a² × a⁴ × a² = a^(2+4+2) = a^8

b² × b⁵ × b = b^(2+5+1) = b^8

(знак ^ означає ступінь)

Об’єднавши спрощені змінні та помножені коефіцієнти, ми маємо: 36a^8b^8

Отже, спрощений вираз дорівнює 36a^8b^8.