Обчисліть перший член та різницю арифметичної прогресії (an) якщо а7+a15=34, a15+a23=- 68​


Ответы на вопрос

Отвечает Миленина Арина.

Ответ:

Формула n-го члена арифм. прогрессии   a_{n}=a_1+d\, (n-1)  .

\left\{\begin{array}{l}a_7+a_{15}=34\\a_{15}+a_{23}=-68\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}a_{15}=34-a_7\\a_{15}=-68-a_{23}\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}a_{15}=34-a_7\\34-a_7=-68-a_{23}\end{array}\right

></p> </div>                                        <div class= 0 0