Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 6, а

четвертий дорівнює 2,4​

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

a_{1}=6

a_{4}=2,4

a_{4}=a_{1}+3d

2,4=a_{1}+3d

2,4=6+3d

3d=2,4-6\\\\d=-1,2

S_{10}=\frac{2\cdot 6+9\cdot (-1,2)}{2}\cdot 10=6

О т в е т. 6