Розкладіть на множники: 8a(в 4 степені)-2а(в 5 степені)+12а(в 9 степені) та 3а-3b+ca-cb


Ответы на вопрос

Отвечает Леванов Коля.

8a^4-2a^5+12a^9=2a^4(4-a+6a^2)\\\\3a-3b+ca-cb=(3a-3b)+(ca-cb)=3(a-b)+c(a-b)=(a-b)(3+c)