1. Виконайте піднесення до степеня: (m⁶/3n⁴)3 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Паша.

(m⁶/3n⁴)³ = (m^18)/(27n^12)

Объяснение:

Для піднесення виразу (m⁶/3n⁴)³ до степеня, спочатку піднімемо кожний член виразу до даного степеня:

(m⁶/3n⁴)³ = m^(63)/(3³) * n^(43)

Зараз виконаємо обчислення в експоненті:

m^(63) = m^18

3³ = 3 * 3 * 3 = 27

n^(43) = n^12

Отже, (m⁶/3n⁴)³ піднесено до степеня 3 дорівнює:

(m⁶/3n⁴)³ = (m^18)/(27n^12)