Дуже прошу допомогти.Знайти область визначення фукції f(x)=√10-20x


Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

Ответ:

(-\infty;0,5]

Объяснение:

під радикалом можна поставити тільки невід’ємні числа

f(x)=\sqrt{10-20x}\\\\10-20x\geq 0\\\\-20x\geq -10\ \ \ \ |:(-20)\\\\x\leq 0,5\\\\x\in(-\infty;0,5]