Спростіть вираз і знайдіть його значення:1) -8х × 1,5у, якщо ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабин Петя.

Ответ:

12

Объяснение:

Спрощення : -8х * 1.5у = (-8*1.5)ху = -12ху.

Якщо х = 4/7, y = -1 3/4, xy = 4/7 * (-7/4) = -1, i значення виразу дорiвнюе -12 * -1 = 12

Отвечает Голованов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

........