У магазин завезли апельсини,банани і яблука.За перший день продали 55% завезених фруктів,за другий

день -3/8 залишку,а за третій день решту-45кг.Скільки кг фруктів продали за три дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Любовь.

Ответ:

160 кг

Пошаговое объяснение:

нехай початкова кiлькiсть фруктiв буде х. Складемо рiвняння та вирiшимо його:

x - 0.55x - 3/8*(x - 0.55x) = 45 | упрощаем

0.45x - 3/8*0.45x = 45 | :0.45

х - 3/8*x = 100 | упрощаем

5/8x = 100 | :5/8

x = 160 (кг)