Знайдіть значення одночлена 54х⁴ при х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Кожагулов Жаслан.

Ответ:

Для знаходження значення виразу 54x⁴ при x = -1 просто підставте -1 вмісце x у вираз:

54 * (-1)⁴ = 54 * 1 = 54

Отже, значення одночлена 54x⁴ при x = -1 дорівнює 54.