При якому значенні k графік функції y = kx + 1 проходить через точку А(2;‒7)? (Розв'язок завдання

записати на аркуші та прислати вчителю)

Ответы на вопрос

Отвечает Нечаевский Марк.

ПОДСТАВИМ. НАЙДЕМ.

-7=2к+1;  2к=-8; к=-8/2;  к=-4

Ответ к=-4